Huiskamerrestaurant 250

Type:

Restaurant

Keuken:

Frans | Internationaal

Huiskamerrestaurant 250 Amsterdam

Huiskamerrestaurant 250

Valeriusstraat 250HS

1075GL Amsterdam Nederland

0206714230

info@thecookery.nl

Restauranthouder? Klik hier

Algemene Indruk: n.v.t.
Bereikbaarheid: n.v.t.
Bediening / Service: n.v.t.
Prijs / Kwaliteit: n.v.t.
Sfeer: n.v.t.
Wijnkaart: n.v.t.
Kwaliteit eten: n.v.t.
Hoeveelheid eten: n.v.t.
Presentatie eten: n.v.t.
Tafelpresentatie: n.v.t.
Toiletten: n.v.t.

0.0

op een schaal van 1 - 10 0Beoordeel als eerste!

Huiskamerrestaurant 250 zelf beoordelen

tot € 30,- p.p.
Heerlijk eten is mijn passie. Koken is mijn leven. In een eerder leven was ik model; zo heb ik de hele wereld rondgereisd en heb ik veel geleerd over eten en smaken. Later heb ik in Frankrijk en Nederland in diverse restaurants stage gelopen, zoals George Blanc in Vonnas, La Table du Marche in St.Tropez en Bordewijk en Halvemaan in Amsterdam.

In 1996 ben ik begonnen met het geven van diners aan huis en catering voor feesten en partijen. Daarnaast geef ik kookles bij Keizer Culinair in Amsterdam en privéles aan groepjes thuis. Op reizen ben ik in te huren als privékok.

Vorig jaar kwam ik al kokend in mijn herenhuis in Amsterdam Oud-Zuid op het idee om mijn huiskamer en keuken open te stellen. U kunt nu ook met uw gasten komen eten bij mij in RESTAURANT 250.

Ik verwerf mijn klanten door mond-tot-mondreclame, reacties van gasten vindt u in het GASTENBOEK.

Mijn keuken is Frans/Italiaans met wat internationale invloeden. Ik gebruik alleen verse producten van de beste kwaliteit, zoveel mogelijk biologisch. Mijn specialiteit is desserts.

Foto's van Huiskamerrestaurant 250

geen
Delen |