U bevindt zich hier:
»
»
»
» overzicht

Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

Type:

Restaurant

Keuken:

Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland Bemmel

Veilingweg 16

6681LA Bemmel Nederland

0263251462

email: onbekend

Restauranthouder? Klik hier

Algemene Indruk: n.v.t.
Bereikbaarheid: n.v.t.
Bediening / Service: n.v.t.
Prijs / Kwaliteit: n.v.t.
Sfeer: n.v.t.
Wijnkaart: n.v.t.
Kwaliteit eten: n.v.t.
Hoeveelheid eten: n.v.t.
Presentatie eten: n.v.t.
Tafelpresentatie: n.v.t.
Toiletten: n.v.t.

0.0

op een schaal van 1 - 10 0Beoordeel als eerste!

Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland zelf beoordelen

tot 30,- p.p.
Er is nog geen omschrijving beschikbaar

Eigenschappen: Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland (Bekijk alle eigenschappen)

Omschrijving Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland
  Openingstijden
Dag  van - tot
  Betaalmogenlijkheden

Gem. prijs 3 gangen menu.
Onbekend

Kenmerken

Beoordelingen (0): Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

Er zijn nog geen beoordelingen voor Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland, beoordeel als eerste

Fotos (0): Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

Er zijn nog geen foto's toegevoegd bij dit restaurant.

Kaart: Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland (Bekijk grote kaart)

In de buurt van Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland
NaamStraatAfstand
Pizzeria Family  Klappenburgstraat 32  1,68 Km
Dilara  Dorpsstraat 9  1,76 Km
Tjaring!  Kamervoort 47  1,79 Km
AJ eten & drinke...  dorpsstraat 31-a  1,93 Km
King's Palace  Dorpsstraat 53-55  1,93 Km
De Gulle Goedzak  Karstraat 57  2,01 Km

Kaart van en route naar: Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

Beoordeling plaatsen van Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Geen mening / nvt
Bent u een echte kenner? Geef dan een uitgebreide beoordling! Bent u een echte kenner? Geef dan een uitgebreide beoordling!

Wat heeft u gegeten?  (Max 35 Karakters)
Beste gerecht van dit restaurant:  (Max 35 Karakters)
Wat vond u positief aan Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland?
(Max 110 Karakters)
Indien van toepassing, waarover bent u niet tevreden?
(Max 110 Karakters)
Hoe zou u Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland in 1 woord omschrijven?
 Romantisch
 Zakelijk / formeel
 Gezellig / informeel
 Trendy
Met hoeveel personen heeft u Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland bezocht?

Toelichting:
Zou u Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland aanbevelen?  Nee /  Ja
Naam:
Email: (niet verplicht)
Houdt mij op de hoogt van de laatste UitEtenIn nieuwtjes.
Hiermee maakt u tevens kans op een dinercheque t.w.v. €50,-.>
Beveiligingscode: Nieuwe code

Plaats gratis een UitEtenIn live, beoordeling banner van Restauratie Catering Veiling Oost-Nederland

Hieronder vindt u een aantal "banners" met beoordelingen over dit restaurant. Deze kunt u heel gemakkelijk op uw eigen website (laten) plaatsen. De banner wordt automatisch aangepast als er weer een nieuwe beoordeling wordt toegevoegd. De nieuwste informatie wordt elke keer wanneer uw website wordt opgevraagd getoond zonder dat u of uw bezoeker hier iets extra voor hoeft te doen.

Hoe gaat het in zijn werk:

  1. Kies een formaat banner dat u wil plaatsen op uw eigen website.
  2. Kopieer de code in het tekstvak door de code te selecteren in het tekstvak en dan met de rechter muisknop "kopiëren" te klikken.
  3. Plak de code op de plaats in de website waar u de banner wilt hebben staan. Of stuur deze door naar uw webmaster. Belangrijk: verander deze code niet.
  4. Upload de pagina naar uw website en de banner is geplaatst
  5. Verander de kleur van de banner door een kleur die u mooier vindt of die beter bij uw website past door 8f57a0 in de code van het tekstvak de kleurcode achter &kleur=8f57a0 te vervangen door een eigen gekozen kleur.
  6. Verander de kleur van de witte teksten in de banner door een kleur die u mooier vindt of die beter bij uw website past door ffffff in de code van het tekstvak de kleurcode achter &kleur=ffffff te vervangen door een eigen gekozen kleur.

Kies achtergrondkleur:
Achtergrondkleur:
Kies tekstkleur:
Tekst kleur:

Banner: 120x60 meer: Restaurant beoordelingen

Banner: 190x285 meer: Restaurant beoordelingen

Banner: 285x160 meer: Restaurant beoordelingen

Banner: 300x250 meer: Restaurant beoordelingen